Filosofie značky - dámské oděvy

Na úvod bych ráda osvětlila svůj přístup k návrhu a tvorbě dámských oděvů. Při navrhování mne inspirují především oděvní materiály, jejich vlastnosti, charakter a struktura. Osobitost zákaznice, její styl a vkus samozřejmě plně respektuji a vždy se snažíme najít společnou cestu při osobních konzultacích, které slouží dosažení té správné kombinace originality, funkčnosti a praktičnosti.

Dita Petrusová Filipová

Oděv tvořený na zakázku by měl být odlišitelný od konfekčního pojetí oděvů. Obzvláště v klasičtější dámské módě jsou důležité některé originální detaily vypracování a kvalita použitých materiálů. Jsem spokojená, když se zákaznice naučí všímat si rafinovaných detailů a důvtipnosti střihového řešení a je schopna rozeznat a ocenit komfort a kvalitu modelu vytvořeného originálně a na míru.

Základem všeho je dobře padnoucí střih na míru ve spojení s vysoce kvalitním materiálem. S oblibou tvořím oděvy s podšívkou, kabáty, kostýmky, svatební šaty a jiné oděvy, u nichž se dá zajímavě pracovat s detailem vypracování vnitřních částí. Při realizaci modelů jsou běžným technologickým detailem prvky ručního šití.

Perfektně ušitý a padnoucí oděv je samozřejmostí. Špičková kvalita střihu, materiálu a zpracování naplňuje potřeby stylového oblékání pro nejrůznější příležitosti.

 
Copyright © 2011 ditafil.com. Všechna práva vyhrazena.