Filosofie značky - pánské oděvy

Klasická pánská móda, ať už obleky, košile, kabáty či pláště jsou pro mou práci výzvou a zároveň inspirací. Na rozdíl od navrhování oděvů pro ženy se v pánské módě uplatňuje řada tradičních předloh a formálních omezení. Díky tomuto faktu se však kvalitní pánská móda vyznačuje dvěma hodnotami – nadčasovostí a kvalitou materiálů. Právě nadčasovost oděvních prvků doplněná osobitými detaily podtrhujícími individualitu moderního muže současně za užití klasických materiálových a tvarových konvencí je tou pravou cestou k vytvoření univerzálního, ale přesto velmi osobitého mužského šatníku, který je prezentován především nepřehlédnutelnou kvalitou materiálů.

Dita Petrusová Filipová

Při své práci používám výhradně tyto kvalitní tradiční materiály, jako např. ušlechtilá vlna nebo směs vlny s hedvábím. Nebráním se rovněž tradičnímu pojetí vzorů těchto materiálů, avšak plně při své práci využívám komfort a výhody dnešního technologického zpracování metráže. Kvalitu použitých oděvních materiálů podtrhuji nekompromisní kvalitou řemeslného vypracování. Nadčasového vzhledu dosahuji neotřelou volbou střihového řešení a použitím překvapivých detailů, které jen mírně vybočují z obvyklé konvence klasické pánské módy.

Ze své dlouholeté zkušenosti se zakázkovou prací na míru pro muže jsem načerpala množství relevantních zkušeností. Vnímám, že dnešní úspěšní muži se cítí poněkud ochuzeni o možnost svobodného a širokého výběru kvalitních originálních oděvů. Je pro mě velkým potěšením a neustálým dobrodružstvím pomáhat svou prací mužům, kteří se aktivně zajímají o svůj šatník.

 
Copyright © 2011 ditafil.com. Všechna práva vyhrazena.