Pánská móda - košile

JAK PROBÍHÁ TVORBA KOŠILE NA MÍRU

  1. Osobní konzultace Při osobní konzultaci Vám pomůžeme zformulovat Vaše přání, zejména požadavky na design (volbu střihu, styl fazony) a jiné praktické požadavky.
  2. Měření jako základ střihu Vezmeme Vám míry, které jsou základem perfektně padnoucího střihu.
  3. Výběr materiálů Společně vybereme materiál, ze kterého bude košile zhotovena. K výběru materiálu máte k dispozici více než tisíc vzorků nejvyšší kvality od prvotřídního českého výrobce. Košile šijeme výhradně ze stoprocentní bavlny s různými způsoby úpravy pro snadnou údržbu.
  4. Tvorba návrhu Vytvoříme návrh košile. Pro své klienty vždy zhotovujeme nejméně dvě návrhové varianty, ze kterých si mohou vybrat.
  5. První zkouška Po objednání košiloviny připravíme košili na první zkoušku. Košili ručně nastehujeme, abychom u zkoušky mohli doladit detaily střihu, délkové poměry a proporce.
  6. Nová košile do tří týdnů Do tří týdnů od prvního setkání se můžete těšit na hotovou košili na míru. (Košili s vyšívaným monogramem jsme schopni zhotovit do jednoho měsíce od první schůzky).

Neváhejte a domluvte si bezplatnou konzultaci. Těšíme se na setkání s Vámi, ať už v sídle Vaší společnosti, ve Vaší kanceláři, nebo v našem ateliéru Ditafil na Praze 3. Nedílnou součástí našich služeb je zakázková tvorba pánských obleků a kabátů, ale také zakázková tvorba dámských oděvů. Pro další informace nás prosím kontaktujte. 
Copyright © 2011 ditafil.com. Všechna práva vyhrazena.