Pánská móda - obleky

JAK PROBÍHÁ TVORBA OBLEKU NA MÍRU

  1. Osobní konzultace Při osobní konzultaci Vám pomůžeme zformulovat Vaše přání, požadavky na design (ujasníme si volbu střihu, stylu fazony) a praktické požadavky jako například zhotovení dvou kalhot k obleku a další nezbytnosti).
  2. Měření jako základ střihu Vezmeme Vám míry, které jsou základem perfektně padnoucího střihu.
  3. Výběr materiálů Společně vybereme materiály, ze kterých bude oblek zhotoven. K výběru materiálů máte k dispozici více než tisíc vzorků nejlepší kvality od prvotřídního italského výrobce. Pro obleky používáme výhradně materiály ze stoprocentní přírodní vlny, nebo směsované materiály, jako například kombinace kašmírové vlny a přírodního hedvábí a jiné ušlechtilé kombinace. Zvolíme vhodný materiál pro podšívku obleku. Oblekové kalhoty podšívkujeme do hloubky kolen. Pro dokonalý komfort nošení obvykle doporučujeme podšívku z čistého přírodního hedvábí.
  4. Tvorba návrhu Vytvoříme samotný návrh obleku. Pro své klienty vždy zhotovujeme alespoň dvě návrhové varianty, ze kterých si mohou vybrat.
  5. První zkouška Po objednání všech potřebných oděvních materiálů připravíme oblek na první zkoušku. Zkonstruujeme ručně originální, individuální střih na základě naměřených rozměrů. Oblek ručně nastehujeme, abychom u zkoušky mohli doladit detaily střihu, délkové poměry a proporce.
  6. Další zkoušky Po upravení obleku po první zkoušce následují většinou ještě dvě další zkoušky, které jsou nezbytné pro dokonalé vypracování celého díla.
  7. Nový oblek (do sedmi týdnů) Do sedmi týdnů od prvního setkání se můžete těšit na Váš dokonalý oblek na míru. (Oblek s vyšívaným monogramem na podsádce nebo podšívce saka jsme schopni zhotovit do osmi týdnů od první schůzky.) Oblek z materiálů z kolekce THE WAVE kolekce 464, italské firmy LORO PIANA zhotovujeme do osmi týdnů.

Neváhejte a domluvte si bezplatnou konzultaci. Těšíme se na setkání s Vámi, ať už v sídle Vaší společnosti, ve Vaší kanceláři, nebo v našem ateliéru Ditafil na Praze 3. Nedílnou součástí našich služeb je zakázková tvorba pánských košil a kabátů, ale také zakázková tvorba dámských oděvů. Pro další informace nás prosím kontaktujte.Náš standard vypracování pánského obleku

 
Copyright © 2011 ditafil.com. Všechna práva vyhrazena.