Módní ateliér Ditafil představil novou vlněnou kolekci inspirovanou dvacátými léty

Praha, 4. 11. 2014 – Módní značka Ditafil uvedla na trh novou pánskou vlněnou kolekci pro období 2014/2015 nazvanou „RUB JE LÍC“. Modely si můžete prohlédnout, zakoupit nebo nechat ušít na míru v jejím pražském ateliéru.

Kolekce je inspirovaná profesní a sportovní módou dvacátých let, což se odráží zejména ve špičkové kvalitě materiálů, a jejich dokonalém řemeslném zpracování pomocí tradičních krejčovských technologií. Použitým materiálům dominuje vlna osobitým způsobem kombinovaná s dalšími materiály.

Autorka kolekce Dita Petrusová Filipová osobně představila a okomentovala všechny modely a v obrazové přednášce poodhalila tajemství tvůrčího procesu módního návrháře.

Jak sama říká: „Toužím ukázat, jak může vypadat současné pojetí české kvality v tradičním slova smyslu. Inspirací jsou mi oděvní materiály samotné. Vlnu, můj nejoblíbenější materiál, proto v kolekci nechávám vyznít v tradičním pojetí a kráse. Kostky a rybí kostry, jsou pro nás – milovníky klasických vzorů, balzámem pro oko i duši a návratem do dvacátých let.“

Stáhnout tiskovou zprávu (PDF)

« zpět na aktuality

 
Copyright © 2011 ditafil.com. Všechna práva vyhrazena.